Overlijden Bert Rensen

27 juni 2022


Beste leden,

Vorige week ontvingen wij het droevige nieuws dat onze oud voorzitter Bert Rensen op 82 jarige leeftijd is overleden.

Bert was voorzitter van PTC van 1986 tot 1990. Bert was een inspirerende voorzitter die vooral door zijn praktische aanpak om problemen op te lossen en zijn warme persoonlijkheid zeer werd gewaardeerd.

Ook na zijn aftreden was Bert nog betrokken bij onze vereniging. In een periode dat het wat minder ging met onze vereniging heeft hij in 2007 en 2008 voor de 2e keer het voorzitterschap op zich genomen en de partijen weer bij elkaar gebracht en de rust in de vereniging weer teruggebracht.

Zijn inzet en kwaliteiten worden  door het bestuur bijzonder gewaardeerd.

Hij zal gemist worden binnen onze vereniging.

De begrafenis zal in besloten kring plaats vinden.

Namens het bestuur wensen wij Anneke, Annechien en Edwin en de familie en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies.

Namens het bestuur

Rien Meerman 

Nieuwscategorieën