PTC geheel rookvrij vanaf 1 januari 2022

30 november 2021


Steeds meer tennisverenigingen maken hun accommodatie rookvrij. Veel kinderen zijn lid van een sportvereniging en daarmee is het een belangrijke omgeving in het leven van opgroeiende kinderen. Op veel sportterreinen wordt buiten echter nog vaak gerookt, terwijl maar liefst 8 op de 10 Nederlanders wil dat sportterreinen waar kinderen komen rookvrij zijn. De KNLTB zet zich in om tenniscomplexen rookvrij te maken.

In een rookvrije omgeving komen kinderen niet in de verleiding om te gaan roken en wordt meeroken voorkomen. Zo beschermen we kinderen en zorgen we ervoor dat zij rookvrij opgroeien. Een rookvrije tennisvereniging draagt bij aan een Rookvrije Generatie.

In 2019 hebben wij een enquete gehouden onder onze leden en daar is uit destijds al uit gebleken dat 98% een rookvrije vereniging zou willen. Daarom zijn we dit stapsgewijs gaan invoeren. Sinds januari 2021 is PTC overdag al geheel rookvrij. Met ingang van 1 januari 2022 zal onze vereniging geheel rookvrij zijn. 

Nieuwscategorieën