Nieuwsbrief 2026
Gisteren - 21:58
๐พ Nieuwsbrief โ Start van het Tennisseizoen bij PTC Papendrecht 2026
Beste leden,
Het nieuwe tennisseizoen staat weer voor de deur! De komende weken gebeurt er veel op de club. In deze nieuwsbrief zetten we de belangrijkste informatie en data voor jullie op een rij, zodat iedereen goed voorbereid het seizoen kan starten.
๐ ๏ธ Onderhoud van de banen
Het voorjaarsonderhoud van banen 1 en 2 is inmiddels gestart. We doen er alles aan om de banen weer in topconditie te krijgen voor het nieuwe seizoen.
Een vriendelijke herinnering aan iedereen: sleep de banen altijd na het spelen uitgezonderd als de banen nat zijn, dan mag er niet worden gesleept. Dit helpt om de kwaliteit van de banen goed te houden gedurende het seizoen.
๐ป Bardiensten
Net als voorgaande jaren draaien senioren 2 x per jaar een bardienst om het clubhuis draaiende te houden. Een leuke manier om andere leden te ontmoeten.
- Binnenkort krijg je de mogelijkheid om je voorkeurdata door te geven
- Voor het niet verschijnen moeten wij helaas โฌ 50,00 in rekening brengen
- Vanaf dit jaar is het mogelijk om bardiensten af te kopen voor โฌ80 per jaar. Een vrijwilliger zal dan de bardienst overnemen. Meer info volgt
Samen houden we het clubhuis gezellig en levendig!
๐พ Tennislessen
De inschrijving voor de tennislessen is geopend. We adviseren om niet te lang te wachten met inschrijven, omdat groepen snel vol kunnen raken.
๐จโ๐ง Onderhoudsploeg gezocht
We zijn op zoek naar enthousiaste 60-plussers die het leuk vinden om te helpen bij het maandagmiddag onderhoudsteam.
Een gezellige groep vrijwilligers zorgt samen voor kleine klusjes en onderhoud op het park. Nieuwe helpers zijn van harte welkom! Aanmelden bij Jos Boer
๐ Voorjaarscompetitie
De voorjaarscompetitie start op 3 april. Veel teams van onze vereniging doen weer mee. We wensen alle spelers veel succes en plezier, en hopen natuurlijk op veel supporters langs de banen. De zaterdagteams starten om 13.30 de vrijdagavondteams om 19.00.
๐ Jaarkalender
De jaarkalender met alle activiteiten en toernooien komt binnenkort beschikbaar. Hierin staan onder andere de clubactiviteiten, toernooien en evenementen voor het komende seizoen.
๐ค PTC Doet โ 28 maart
Op 28 maart organiseren we โPTC Doetโ. Tijdens deze dag maken we van 9.00-12.00 samen het park klaar voor het nieuwe seizoen. Alle hulp is welkom en het is bovendien een leuke manier om andere leden te ontmoeten. Dus kom zaterdag 28 Maart naar de club en help mee.
๐ค Vrijwilliger gezocht โ Was van keukendoeken
Voor ons clubhuis van PTC zoeken we een vrijwilliger die het wassen van de keukendoeken en handdoeken wil overnemen.
Jarenlang heeft Anneke Rensen deze taak met veel inzet verzorgd. Daar zijn we haar enorm dankbaar voor. Dankzij haar inzet waren er altijd schone doeken in de keuken en achter de bar. Anneke, hartelijk dank voor al die jaren hulp voor onze club! ๐
Nu zijn we op zoek naar iemand die deze taak wil overnemen. Het gaat om een kleine maar belangrijke klus voor de hygiรซne in de keuken. Ongeveer รฉรฉn keer per 2 weken (of wanneer nodig) zouden de gebruikte doeken meegenomen, gewassen en weer schoon teruggebracht moeten worden. Wil je ons helpen met deze praktische taak? Laat het dan even weten aan en neem contact op met Joke van de Klooster.
.
Wij wensen iedereen een sportief, gezellig en succesvol tennisseizoen. Hopelijk zien we jullie snel weer op de baan!
Sportieve groet, Bestuur en vrijwilligers van PTC
Nieuwscategorieën